Placeholder image
Placeholder image

 Terug naar overzicht

 Terug naar vorige

Voorbeschouwing wedstrijd tegen 'S Herenelderen

 Vrijdag 7 februari 2020

Kompetitie - wedstrijd 22

Zondag maken we de verplaatsing naar 'S Herenelderen om daar de aangekondigde storm te trotseren en trachten de 3 punt mee naar huis te nemen      

Coach Vandebroek kan geen beroep doen op Giel Schepers (harmstrings), Jens Baeten (hervallen in laatste kwetsuur ), Dennis Clerix (traint al 1 keer in de week), en dan nog de langdurige gekwetsten Arne Pallen, Thomas Vanheeswijck
Hij kan wel terug rekenen op Omar Achadoud die uit blessure komt.

Coach Peter Vandebroek gaf volgende selectie vrij:

Volgende spelers zijn geselecteerd (in alfabetische volgorde):

Achadoud Omar, Cams Dieter, Casas Ricardo, Deelkens Dylan, Deferme Lars, De Leger Ward, Dominguez Robin, Gilissen Brent, Karakaya Eray, Mateso-Liongola, Pauwels Olivier, Schuyten Leroy, Vanheeswijck Mathias, Veestraeten Sören en Vansnick Roderique.

Placeholder image

Pauwels Olivier

Placeholder image

Veestraeten Sören

Placeholder image

Schuyten Leroy

Placeholder image

Cams Dieter

Placeholder image

Dominguez Robin

Placeholder image

Gilissen Brent

Placeholder image

Casas Ricardo

Placeholder image

De Leger Ward

Placeholder image

Karakaya Eray

Placeholder image

Vansnick Roderique

Placeholder image

Vanheeswijck Mathias

INVALLERS

Placeholder image

Deelkens Dylan

Placeholder image

Deferme Lars

Placeholder image

Achadoud Omar

Placeholder image

Mateso-Liongola Ivan

 

Info over 'S Herenelderen

Terreinen

 Eldersbroek
3700 Tongeren 

IN:
Sidney Aussems en Senna Saelen (beiden Bilzerse-Waltwilder), Aaron Beckers, Glenn Godin en Wesley Warnots (allen Schoonbeek-Beverst), Ken Bryan en Kenneth Limbitshi (EMBO), Ruben Dewelf en Jordy Erdbruggen (beiden Rutten), Kevin De Winne en Brecht proesmans (beiden Vliermaal), Soufiane Giancola en Dennis Tits (beiden Kolmont), Amin Hijjit en Wouter Vangeel (beiden Hoeselt A), Jonathan Kaluanga (Stade Disonais), Allesandro Klassen (Spouwen-Mopertingen), Jeremy Lemmens (Nederland), Seppe Nijs (Wellen), Senne Pagan (Winterslag), Ivo Spobeck (Alken) en Christophe Vossen (Membruggen), Jonathan Kaluanga (Stade Disonais)

UIT:
Mo Abouri (?), Carl Baillieux, Kristof Kellens en Ben Kenis (allen Sluizen), Emanuel Balendonck (Meerssen), Kevin Clerinx en Kenneth Stox (Habo), Joris Dirix en Jan Lenaerts (beiden Kesselt), Dimitri Fontaine (Kortessem), Martijn Froidmont (Hoepertingen), Yassine Halim (Vechmaal), Dennis Heyninck (Zepperen), Geoffrey Jacobs (Heis), Jeffrey Meers (Henis), Massimo Morales (Rekem) en Jean Nicolas Ruth (Membruggen).

TRAINER:
Wesley Warnots (eerste seizoen).

RESULTATEN VORIG SEIZOEN

REEKS: 2e Provinciale B
EINDSTAND: 9e plaats

8. Munsterbilzen 30 13 6 11 61 57 4 45
9. 's Herenelderen 30 13 4 13 51 53 2 43
10. Bolderberg 30 12 6 12 48 49 -1 42

Onze Partners

©KVV Heusden-Zolder 2016 - Webdesign by Roger Put
Free hit counters